Gymnázium Ľudovída Štúra vo Zvolene  
05.06.2017

Chocolate Day

S príchodom nového kalendárneho mesiaca nám priniesla naša Školská študentská rada ďalšiu akciu. Tento piatok bol totiž čokoládový a to vďaka pomaly už tradičnému Chocolate day-u.

Školská študentská rada sa rozhodla zachovať fungujúci prvok podujatia, a tak mali naši študenti (ale samozrejme aj pedagógovia) príležitosť zostreliť z určenej vzdialenosti plastovú fľašu tenisovou loptičkou. Ak ich presnosť nesklamala, mohli si takto vystreliť odmenu v podobe čokoládovej sladkosti. Keď k tomu prirátame aj hudbu a stan Školskej študentskej rady, môžeme pokojne skonštatovať, že vo vestibule vládla cez prestávky veľmi dobrá atmosféra.

Tento ročník však so sebou priniesol aj novinku v podobe čokoládových fontán. Tie boli pre študentov pripravené v átriu školy spolu s čerstvými jahodami. Pôvodne si ich mohli vystreliť podobným spôsobom ako v interiéri školy, avšak pomocou vodných pištolí namiesto loptičiek. Záujem bol skutočne obrovský, a tak mladí organizátori čoskoro poskytli prístup k jahodám v čokoláde všetkým záujemcom o túto luxusnú pochúťku, aj bez lunaparkovej aktivity.

Akcia zožala ohromný úspech medzi študentmi, ale pochvaľovali si aj učitelia a vedenie školy. Dobrá čokoláda predsa nikdy nie je zlá. :)


Kontakt
Gymnázium
Ľudovíta Štúra
Hronská 1467/3
960 49 Zvolen
IČO: 160 865
DIČ: 2021613363

tel.: 045 5333 920
e-mail:Podatelna

Školská jedáleň
tel. : 045 5479 028