Gymnázium Ľudovída Štúra vo Zvolene  
10.02.2015

Študentský ples

Školská študentská rada pri GĽŠ už minulý rok začala s tradíciou plesov GĽŠ. Pre obrovský úspech ktorý sa niesol s prvým ročníkom plesu, boli všetci v očakávaní, čo prinesie ďalší ročník. Druhý ročník sa niesol v znamení noblesy na červenom koberci, tento ročník prekonal ten minuloročný a študentom sa neskutočne páčil.

Počas večere a diskotéky hrala živá kapela - duo Michal Kamenský a Dalibor Zmoraj. Tí sa ďalej striedali s DJ-om. Novinkou bol profesionálny fotograf s fotokútikom, kde ste mohli nájsť rôzne rekvizity a fotiť sa počas celého večera. Nechýbala ani skutočne bohatá tombola. Sponzori naozaj nešetrili a tak ste mohli vyhrať všeličo. Od pobytu na Vígľašskom zámku a nemrznúcej zmesi do ostrekovačov, cez obrazy, až po hlavnú cenu - wifi router.

Moderátor, Matej Miklian, neúnavne bavil publikum celú noc. O desiatej sa účastníci, pozerajúc na oblohu presunuli pred divadlo, kde bol odpálený veľkolepý ohňostroj.Ohlasy na seba nenechali dlho čakať. Každý bol spokojný a niektorí maturanti dokonca tvrdili, že ples bol lepší, ako ich stužková.

Už teraz je každému jasné, že sa začala skvelá tradícia plesov GĽŠ. Všetci sa tešia, čo prinesie ďalší ročník plesu v budúcom roku.

Na záver patrí poďakovanie všetkým partnerom, hlavne pani primátorke mesta Zvolen pani Lenke Balkovičovej, bez jej pomoci by sme ples nezorganizovali a našej škole, ktorá nám tak, ako každý rok veľmi pomohla. ĎAKUJEME!

Pozrite aj link na reportáž z plesu od ŠTV


Kontakt
Gymnázium
Ľudovíta Štúra
Hronská 1467/3
960 49 Zvolen
IČO: 160 865
DIČ: 2021613363

tel.: 045 5333 920
e-mail:Podatelna

Školská jedáleň
tel. : 045 5479 028