Gymnázium Ľudovída Štúra vo Zvolene  
24.02.2014

Prvý študentský ples

Prvý študentský ples Gymnázia Ľudovíta Štúra zorganizovala Školská Študentská Rada pri Gymnáziu Ľudovíta Štúra vo Zvolene, ktorá zabezpečila úžasnú zábavu počas celého večera a noci. Udalosť sa konala v Divadelnej reštaurácii pri Divadle JGT vo Zvolene, dňa 14.2.2014.

Obrovská vďaka prislúcha celej Študentskej rade a ľuďom, ktorí sa podieľali na príprave plesu. Osobitné poďakovanie patrí Matejovi Miklianovi, ten svojím moderovaním bavil účastníkov počas celej akcie a významne sa podieľal na samotnej tvorbe podujatia.

Celá myšlienka vznikla v hlavách študentskej rady a jej koordinátorky Veroniky Hamplovej, za výraznej pomoci riaditeľky gymnázia Evy Chylovej.

Počas večere a diskotéky hrala živá kapela - duo Michal Kamenský a Dalibor Zmoraj. Tí sa ďalej striedali s DJ-om. Nechýbala ani bohatá tombola. Sponzori naozaj nešetrili a tak ste mohli vyhrať všeličo. Od kartónu jogurtov a nemrznúcej zmesi do ostrekovačov, cez retro slnečné okuliare či psychiatrické vyšetrenie, až po hlavnú cenu - fotoaparát. Moderátor, Matej Miklian, neúnavne bavil publikum celú noc. O desiatej sa účastníci, pozerajúc na oblohu presunuli pred divadlo, kde bol odpálený veľkolepý ohňostroj.

Ohlasy na seba nenechali dlho čakať. Každý bol spokojný a niektorí maturanti dokonca tvrdili, že ples bol lepší ako ich stužková. Už teraz je každému jasné, že to bol prvý ale nie posledný ples a z tejto akcie urobí gymnázium tradíciu. Všetci sa tešia, čo prinesie budúci rok.


Kontakt
Gymnázium
Ľudovíta Štúra
Hronská 1467/3
960 49 Zvolen
IČO: 160 865
DIČ: 2021613363

tel.: 045 5333 920
e-mail:Podatelna

Školská jedáleň
tel. : 045 5479 028