Stephen Curry

Freshman Year

Steph navštevoval Davidson Collage v Severnej Karolíne, kde hral za tým Davidson Wildcats. Vo svojej nováčikovskej sezóne. Dosahoval 21,5 bodov na zápas, čo pomohlo Wildcats k celkovému rekordu 29–5 a titulu základnej časti Južnej konferencie. Na konci svojej prvej sezóny bol Curry vyhlásený za nováčika roka v Južnej konferencii, a tiež MVP (najužitočnejší hráč) turnaja južnej konferencie.

Sophmore Year

V jeho druhej sezóne dosahoval 25,5 bodov na zápas. Viedol Wildcats k rekordu základnej časti 26–6 a rekordu konferencie 20–0. V dôsledku výnimočnej hry Curryho získal Davidson tretiu priamu ponuku turnajov NCAA. V prvom zápase proti Gonzage nastrieľal 40 bodov, z toho 30 v druhom polčase. Wildcats postúpili do druhého kola, kde hrali proti Georgetownu. Vďaka 25 bodovému druhému polčasu doviedol Curry svoj tím k víťazstvu. Dokázali vyhrať aj tretie kolo proti Wisconsinu-Steph dal 33 bodov. V štvrtom kole však nestačili na Kansas a prehrali 57:59.

Junior Year

Pri prehre 82:78 proti Oklahome zaznamenal kariérne maximum 44 bodov. Tento počet bodov dosiahol ešte raz pri výhre nad Marylandom. V druhom polčase s Furmanom vyvalil členok. Zranenie spôsobilo, že Curry vynechal 18. februára zápas proti The Citadel, prvý a jediný zápas, ktorý vynechal vo svojej vysokoškolskej kariére. 28. februára 2009 sa Curry stal Davidsonovým vedúcim strelcom všetkých čias s 2448 bodmi.
Vo svojej poslednej sezóne v Davidsone mal priemer 28,6 bodu, 5,6 asistencie a 2,5 zisku. Bol lídrom bodovania NCAA. Curry sa odhlásil z posledného ročníka v Davidsoni, ale uviedol, že stále plánuje získať titul.